POKYČIUS IR SOCIALINES INOVACIJAS KURIANTYS VERSLAI. ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU 

Inovacijų agentūra siūlo dalyvauti Lietuvos socialinio verslo asociacijos renginyje, kuris tęsia seminarų ciklą apie poveikį ir socialines inovacijas kuriančius verslus ir kviečiame šį kartą tai panagrinėti išsamiau.

Kodėl svarbu apie tai kalbėti?

Socialinio verslo modelis ir socialinės inovacijos pastaruoju metu vis labiau populiarėja, nes demonstruoja ne tik išskirtinius sugebėjimus spręsti visiems mums ir mus supančiai aplinkai kylančius iššūkius, bet ir prisideda prie spartaus ekonomikos augimo.

Tai rodo investuotojų, bankų, tradicinių verslų, valdžios institucijų ir kitų suinteresuotų ekosistemas veikėjų padidėjęs dėmesys šiam socialinio verslo modeliui ir socialinėms inovacijoms. Pavyzdžiui JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje socialinio verslo sektorius generuoja milijardines pajamas.

Tęsdami gegužės mėnesį vykusią diskusiją „Socialinio verslo ir inovacijų forume“ apie socialinio verslo ir inovacijų perspektyvas Lietuvoje, bendradarbiaujant su Lietuvos inovacijų centru kviečiame jus į seminarų ciklą apie pokyčius ir socialines inovacijas kuriančius verslus.

Ko tikėtis?

Seminarų ciklas skirtas verslo paramos organizacijoms – agentūroms, verslo, technologijų ir inovacijų centrams ir pan. Šis transformuojantis renginys skirtas dalyviams suteikti žinių, strategijų ir įrankių, leidžiančių veiksmingai įsitraukti į socialinių inovacijų iniciatyvas ir paremti jas verslo aplinkoje. Renginių metu galėsite susitikti su panašiai mąstančiais specialistais, potencialiais partneriai ir socialiniais inovatoriais, sukurdami platformą tolimesnėms prasmingoms partnerystėms ir bendradarbiavimui, ir baigti mokymus su veiksmingomis strategijomis ir įrankiais, kuriuos galėsite nedelsiant įgyvendinti, kad padidintumėte savo organizacijos paramą socialinėms naujovėms.

Renginiuose taip pat laukiami ir socialiniai verslininkai bei inovatoriai ar ketinantys pradėti tokią veiklą – tai bus puiki proga susipažinti su verslą/inovacijas/technologiją remiančių centrų atstovais jūsų veiklos pradžiai/plėtrai.

Programa ir kalbėtojai (tiksli jau visai netrukus)

10:00 – 10:15 Registracija/kava

10:15 – 10:30 Pa(si)sveikinimai

10:30 – 12:00 Pirma sesija: pranešimai

♦️ Viktorija BRAŽIŪNAITĖ, Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė

♦️ Kristine VERPEJA – Vadovė Baltijos šalims, Reach For Change

12:00 – 13:00 Pietūs ir tinklaveika

13:00 – 14:00 Antra sesija: dirbtuvės apie “Pokyčių teoriją”

♦️ Ieva ŽEBRYTĖ, Europos socialinio verslo stebėsenos (ESEM) tyrėja

14:00 – 14:30 Diskusija/klausimų & atsakymų sesija

Registracija iki spalio 22 d. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTM9urag3VMuliq3wwKMaudufTuC-mrz__p–x-SL0uYQDTw/viewform?fbclid=IwAR0NE9iHQaix2Rp6oTifZ89wCZORs5rXmqjEGpOZEuUxwEbH_GEza_3qOLo

Daugiau informacijos – [email protected] arba POSITIVE projekto internetinėje svetainėje – www.positivechallenge.eu

Ši veikla yra  POSITIVE („Dalyvaujanti atvira socialinė inovacija, susiejant vertingas ekosistemas“, angl. k. –„Participatory Open Social Innovation Through Interlinking Valuable Ecosystems“) dalis. Tai yra tarptautinis projektas finansuojamas Europos Sąjungos pagal „Horizon Europe“ programą, kuriame dalyvauja Steinbeis 2i gmbh (Vokietija), HIT – Hub Innovazione Trentino (Italija), Viešoji įstaiga Lietuvos inovacijų centras (Lietuva), Grünhof – Coworking, Startups & Innovation | Grünhof Freiburg (Vokietija), Social Tank Societa Cooperativa (Italija) ir Lietuvos socialinio verslo asociacija (Lietuva).