Socialinio verslo mokymai „Įjunk poveikį“

Socialinio verslo kūrėjai kviečiami į trijų dienų „Įjunk poveikį“ intensyvius mokymus, kurių metu pradedantieji socialiniai verslininkai turės progą pagilinti žinias apie socialinės problemos suvokimą bei galės daugiau sužinoti apie galimus problemų sprendimo būdus.

Mokymų metu dalyviai pasiruoš savo socialinio verslo poveikio teoriją, verslo modelį bei galės pradėti tikrinti savo iškeltas hipotezes.

Pirmenybė dalyvauti renginyje suteikiama socialiniams verslininkams ir komandoms, jau veikiančioms ar norinčioms pradėti veiklą Klaipėdos apskrityje.

Dalyviai iš Klaipėdos apskrities taip pat pretenduoja gauti iki 15 tūkst. eurų investiciją, kuri apima reikiamos įrangos įsigijimą ir ekspertinę pagalbą, reikalingą sėkmingam socialinio verslo vystymui.

Mokymai vyks birželio 9-11 d., Klaipėdos bendradarbystės centre ,,Spiečius“. Per dieną planuojama skirti 3–4 valandas mokymams, darbui grupėse, konsultacijoms ir namų darbams.

Registracija vyksta iki gegužės 31 d.: https://bit.ly/3bl1wsa

Dalyvių skaičius ribotas. Visus užsiregistravusius apie sprendimą dėl dalyvavimo informuosime el. paštu iki birželio 2 d.

Mokymus organizuoja „Geri norai“.

Daugiau apie projektą: www.ijunkpoveiki.lt
Projektą įgyvendina „Versli Lietuva“ kartu su partneriais „NVO Avilys“, „Geri norai“ bei Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.