Verslo modelis

Inovacijų agentūra spalio 26 d. 10 val. kviečia į paskutinį ciklo, skirto socialiniams verslininkams, renginį!

Jei kuriate ar svajojate įkurti socialinį verslą, turite viską gerai apgalvoti ir žinoti kaip veiks jūsų organizacija. Į visus klausimus padeda atsakyti verslo drobės įrankis (ang. business canvas).

Struktūruotai apgalvoję visas verslo drobės dalis pamatysite, kaip jūsų poveikį kuriančios veiklos siejasi su jūsų kasdienėmis veiklomis ir ko dar trūksta, kad jūsų veikla ne tik kurtų poveikį, bet ir būtų finansiškai tvari.

Inovacijų agentūros organizuojamo renginio metu:

  • pristatysime pagrindinius verslo drobės elementus: klientus ir naudos gavėjus, vertės pasiūlymą, infrastruktūrą, finansinis gajumą;
  • apžvelgsime visas devynias pagrindines veiklos sudedamąsias dalis – pagrindines veiklas ir vertės pasiūlymą, auditorijas ir santykius su jomis, kertinius partnerius bei kaip visas šis mechanizmas veikia finansiškai;
  • aptarsime, kaip poveikio veiklos gali koreliuoti su ekonomine veikla vienoje veiklos drobėje.
  • Renginio lektorė: Jurgita Ribinskaitė-Glatzer – socialinio verslo ekspertė, aktyvi Lietuvos pilietinės visuomenės narė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su nevyriausybinėmis organizacijomis ir socialiniais verslais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

📅 Kada? Spalio 26 d., 10:00 – 12:00 val.
📍 Kur? Renginio transliacija vyks „Socialinis verslas“ Facebook paskyroje.
✍️ Registracija: https://shorturl.at/gkKU3

💬 Turi klausimų? Rašykite: [email protected]