Socialinio verslo sprintas Panevėžio apskrityje: įjunk poveikį!

Liepos 16-18 d. Panevėžyje vyks socialiniams verslininkams ir vystantiems socialinio verslo idėją skirtas renginys – Socialinio verslo sprintas Panevėžio apskrityje: įjunk poveikį!

Tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose atrinkti dalyviai konsultuosis su patyrusiais marketingo, inovacijų, IT ir kitų sričių ekspertais dėl savo socialinio verslo idėjų išgryninimo, socialinio verslo vystymo iššūkių bei kurs savo minimalios vertės produktus (MVP)!

Komisijos atrinkta geriausia komanda savo socialinį verslą galės toliau stiprinti akseleravimo programoje bei gauti 15 000 Eur vertės finansinį krepšelį, skirtą reikiamos įrangos įsigijimui ir ekspertinei pagalbai. 

Sprintas – puiki galimybė verslininkams sustiprinti savo socialinį verslą, o dar tik turintiems idėjų – didelis žingsnis jos realizacijos link!

Renginio vieta: Panevėžys (dalyvauti galima iš visos Lietuvos)

Kviečiami registruotis tiek jau turintys savo komandą, tiek pavieniai asmenys, kurie nori vystyti savo verslo idėją! 
– Registracija jau turintiems pirminę idėją: https://bit.ly/3zm6UFE
– Registracija dar neturintiems idėjos: https://bit.ly/3xmko2r
– Registracija pro-bono ekspertams: https://bit.ly/3wrwCH7

Socialinio verslo sprintą organizuoja Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas.
„Įjunk poveikį” projektą įgyvendina „Versli Lietuva” kartu su partneriais – „NVO Avilys”, „Geri norai LT”, Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu.Pagrindinis projekto tikslas – padėti pokyčių kūrėjams išvystyti tvarius ir komerciškai gyvybingus socialinius verslus.Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.