„Poveikio akademija“ socialiniams verslams

Ar esate pasirengę pakelti savo veiklą į kitą lygį finansiškai tvarų, atsparų ir pokyčius kuriantį verslą? Tuomet šis kvietimas jums!

Jūsų laukia intensyvi trijų mėnesių programa „Poveikio akademija“ – virš 20 mentorių, mokymai, ekspertinės sesijos, individuali mentorystė ir konsultacijos bei išskirtinė galimybė dalyvauti kitose veiklose.

Socialinio verslo kūrėjus kviečiame dalyvauti projekte, kuriame sustiprinsite savo verslo atsparumą ir surasite inovatyvių sprendimų krizių padariniams spręsti. 10 komisijos atrinktų įmonių atstovų dalyvaus 4 mokymų sesijose ir gaus individualias konsultacijas su patyrusiais mentoriais – savo sričių ekspertais.

Akademiją vainikuos gegužės 4 d. vyksianti Demo diena, kurios metu visi dalyviai gaus vertingus partnerių įsteigtus prizus, o geriausiai įvertintas prisistatymas laimės finansinį „Luminor“ banko paskatinimą – 3 000 eurų.

Programa skirta socialiniams verslams nepriklausomai nuo jų teisinės formos (UAB, MB, VšĮ, asociacija ar labdaros fondas), kuriems reikalinga profesionali pagalba, patarimai ir žinios įgyvendinant socialinio verslumo projektus. 

Registracija į projektą „Poveikio akademija“ vyksta iki vasario 28 d.

Projekto organizatoriai – „Luminor“ bankas ir Lietuvos socialinio verslo asociacija. Mokymų programa truks 3 mėn. 

Registracija