Socialiniai verslai kviečiami nemokamai prisistatyti „Socialinio verslo prekybos arkoje“

Rugsėjo 24–26 dienomis „EXPO AUKŠTAITIJA 2021“ parodoje įsikurs „Socialinio verslo prekybos arka“. Šioje specialioje VšĮ „Versli Lietuva“ įkurtoje erdvėje kviesime mugės lankytojus artimiau susipažinti su čia susibūrusiais socialiniais verslais, įsigyti ir daugiau sužinoti apie jų gaminamus produktus, paslaugas bei susipažinti su šių verslų sprendžiamomis socialinėmis problemomis. 

Atstovaujate socialinį verslą? Tuomet kviečiame jus nemokamai prisistatyti ir prekiauti „Socialinio verslo prekybos arkoje“! Kiekvienam į arką atrinktam socialiniam verslui bus skiriama ši įranga: ekspozicinė sienelė, stalas ir kėdė, ant sienelės klijuojamas įmonės/organizacijos pavadinimas. Kiekvienas dalyvis nemokamai galės pasirinkti ir papildomą įrangą: ant sienelės montuojamą lentyną, kabyklą, groteles su kabliais.

Registracija į arką vyksta iki rugsėjo 5 d.: https://bit.ly/381LW2s

„EXPO AUKŠTAITIJA 2021“ paroda vyks rugsėjo 24-26 d. „Cido“ arenoje, Panevėžyje.
Parodos darbo laikas: rugsėjo 24 ir 25 d. 10.00–19.00 val., rugsėjo 26 d. 10.00–16.00 val. Plačiau apie parodą: https://www.parodos.lt/dalyviams/expo-aukstaitija-2021/. Atkreipiame dėmesį, jog bent vienas atstovas iš kiekvieno socialinio verslo turi dalyvauti visas tris parodos dienas. 

Ši „Socialinio verslo prekybos arka“ yra socialinio verslo iniciatyvų skatinimo projekto Panevėžio apskrityje, siekiančio „įjungti poveikį“ dalis. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.