Antrinio dizaino akseleratorius

Jei visada svajojoje sukurti tvarų produktą ir susikurti sau darbo vietą – dalyvaukute ANTRINIO DIZAINO AKSELERATORIUJE.

Intensyvių 6-8 savaičių kursuose projekto dalyviai generuos verslo idėjas, padedami specialistų, kurs produktą ir jo pakuotę, mokysis produkto fotografavimo ir filmavimo, el. prekybos, rinkodaros ir komunikacijos, grafinio dizaino ir postprodukto subtilybių, išklausys verslo administravimo, finansavimo pritraukimo ir kitų verslo vadybos pagrindų.

Kada prasidės ir kiek laiko truks akseleratorius?
Intensyvus 6-8 savaičių akseleratorius prasidės jau rugpjūčio 23 dieną. Akseleratoriaus apimtyje – daugiau kaip 10 skirtingų lektorių, net 80 val. grupinių užsiėmimų, individualios konsultacijos ir praktiniai darbai TEXTALE ir partnerių dirbtuvėse.

Projekto dalyviai:
Registruojantis, prioritetas teikiamas Vilniaus miesto „Šiaurinės“ ir „Pietinės“ teritorijose bei Žirmūnų ir Naujininkų seniūnijose gyvenantiems darbingo amžiaus, ekonomiškai neaktyviems ir darbo neturintiems, asmenims, motyvuotiems pradėti socialinį verslą, įgyti žinių ir praktinių įgūdžių, įsilieti į darbo rinką.

Registracija: https://forms.gle/7rjX4TTF6PH8QtyK6
Plačiau apie projektą ir akseleratorių: https://textale.lt/es…/antrinio-dizaino-akseleratorius/