Dizaino mąstysenos ir poveikio matavimo mokymai

Viešųjų paslaugų perdavimo procesas prisideda prie bendro šalies verslumo skatinimo, socialinės ekonomikos augimo bei socialinių verslų kūrimosi. VšĮ „Versli Lietuva“, siekdama skatinti viešųjų paslaugų perdavimą nevyriausybinėms organizacijoms, rugsėjo 28 d., 9-14 val. organizuoja mokymus, kurių metu bus pristatyta, nuo ko pradėti ir kaip vykdyti viešųjų paslaugų perdavimo procesą.
„Versli Lietuva“ jau atliko du pilotinius projektus Kaišiadorių raj. ir Kauno m. savivaldybėse ir šiuo metu tęsią veiklą kitų miestų savivaldybėse.

Trumpai apie mokymus:

  • Dizaino mąstysena – inovacijų kūrimo procesas, leidžiantis idėjas paversti inovatyviais produktais ir paslaugomis. Šis metodas plačiai taikomas tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose siekiant gerinti klientų patirties kelionę ir sukurti produktus bei paslaugas, kurios būtų inovatyvios ir patrauklios išoriniam ir vidiniam vartotojui.
  • Poveikis – tai yra pokytis, kurį patiria suinteresuotosios šalys ar visuomenė dėl organizacijos vykdomos veiklos. Norint gerinti paslaugų kokybę – būtina matuoti jų poveikį.

Mokymai vyks rugsėjo 28 d., 9-14 val., nuotoliniu būdu.
Mokymai nemokami, tačiau vietų skaičius ribotas. Registracija vyksta iki rugsėjo 20 d.: https://bit.ly/3A62Xo9
Asmenys, užsiregistravę į mokymus, gaus patvirtinimo laišką ir visą informaciją apie mokymų eigą.

Kviečiame susipažinti su „Verslios Lietuvos“ parengtu „Viešųjų paslaugų perdavimo gidu: https://www.verslilietuva.lt/paslaugos/viesuju-paslaugu-perdavimo-gidas/