Renginys | Turiu socialinį verslą: bendradarbiavimo ir tinklaveikos galia

Inovacijų agentūra kviečia Utenos regiono socialinius verslininkus sužinoti, kaip savo verslo sėkmei pasitekti bendradarbiavimo ir tinklaveikos galią!

Kovo 23 d. renginio metu:
▪️ Lietuvos socialinio verslo asociacijos (LiSVA) atstovės – direktorė Viktorija Bražiūnaitė ir komunikacijos vadovė Auksė Kontrimienė – papasakos apie asociacijos veiklas ir kaip jos gali prisidėti prie Utenos regiono socialinių verslų sėkmės
▪️ Lektorius Vaidotas Levickis papasakos, kokia yra bendradarbiavimo nauda naujai susikūrusiam verslui, kaip bendradarbiavimas ir tinklaveika gali atverti finansavimo galimybes, padėti verslui augti bei pasiekti finansinį tvarumą.

Po pranešimų socialinių verslų atstovai galės dalyvauti praktinėse dirbtuvėse, skirtose įsisavinti renginio metu įgytas žinias.

Renginio lektorius Vaidotas Levickis yra nepriklausomas personalo partneris verslui, pagal William Bridges metodiką sertifikuotas pokyčių valdymo organizacijoje ekspertas. Lektorius jau daugiau nei 20 metų veda vadovų ugdymo, komandos formavimo mokymus bei strateginio planavimo sesijas Lietuvoje ir užsienyje, o 17 savo metų dedikavo dėstytojo darbui LCC Tarptautiniame universitete. Šiuo metu yra atsakingas už Conexus Stakeholders Academy tarptautinės programos turinį ir partnerių pritraukimą bei vykdo organizacijų darbo kultūros virsmo projektus.

Renginys skirtas jau įkurtų socialinių verslų atstovams.

Renginio data: kovo 23 d., 12:30-16 val.

Registracija: https://forms.office.com/e/SmrxSzACjq

Renginys vyks Utenos bendradarbystės centre „Spiečius“ (https://spiecius.inovacijuagentura.lt/office/utenoje/)