Kaip socialinio verslo idėją paversti verslu?

Svajojate pradėti socialinį verslą? O galbūt jau žengiame pirmuosius žingsnius realizuojant socialinio verslo idėją? Ar žinote, kaip savo idėją paversti sėkmingu socialiniu verslu?

Lapkričio 10 d. 14-16 val. lektorė Andželika Rusteikienė pristatys socialinio verslo kūrimo žingsnius, papasakos, ką turėtų apgalvoti ir pasiruošti kiekvienas socialinis verslininkas bei pasidalins savo gerąja patirtimi.

Renginio metu taip pat išgirsite Lietuvoje veikiančių socialinių verslų sėkmės istorijas. Kaip savo veiklą pradėjo, kokias socialines problemas sprendžia ir kokias paslaugas bei prekes siūlo, papasakos:

  • „TÁBULA rása”
  • „HERO talents”
  • „Digiklasė”

Užsiprenumeruokite priminimą apie renginio transliaciją: https://bit.ly/3CerQj2

Transliacija vyks „Socialinis verslas” paskyroje: https://www.facebook.com/socialinisverslas

Renginio pranešėja:
Andželika Rusteikienė – „Lietuvos Junior Achievement” vadovė. Andželika puoselėja NVO ir verslo partnerystės kūrimą, yra sukaupusi patirtį tvaraus verslo, etikos ir socialinio verslo vystymo srityse, turi patirties kuriant verslą, formuojant komunikacijos strategijas, dirbant tarptautinio bendradarbiavimo srityse.
Andželika yra Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) verslumo ambasadorė, Europos Komisijos socialinės ekonomikos ir socialinio verslo ekspertų grupės narė, Lietuvos socialinio verslo asociacijos steigėja, ilgametė iniciatyvos „Baltoji banga“ puoselėtoja ir valdybos narė, Krizių įveikimo centro valdybos narė. Andželika veda mokymus verslumo ir socialinio verslumo ugdymo ir kūrimo temomis.

___

Renginį organizuoja „Versli Lietuva“.
„Įjunk poveikį“ projektą įgyvendina „Versli Lietuva“ kartu su partneriais „NVO Avilys“, „Geri norai“ bei Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu.

Ši renginys yra socialinio verslo iniciatyvų skatinimo projekto Klaipėdos apskrityje, siekiančio „įjungti poveikį“ dalis. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis. Daugiau informacijos: http://ijunkpoveiki.lt/