Neregintiems ekskursijų gidams – apdovanojimas

Pasibaigė „Luminor“ banko ir nevyriausybinės organizacijos „Geri norai LT“ organizuojamas projektas „Poveikio laboratorija“ – jo metu 9 organizacijos mokėsi valdyti ir stiprinti savo veiklos socialinį poveikį. Projektą nugalėjusi su aklaisiais ir silpnaregiais dirbanti viešoji įstaiga „LASS pietvakarių centras“ žada tęsti savo veiklą daugiau dėmesio skirdama savo produkto komunikacijai – jie ketina plačiau pristatinėti Kaune neregių vedamas ekskursijas regintiems.

„Nereginčiųjų organizuojamos ekskursijos yra jau pakankamai gerai parengtos ir suteikia regintiems nepakartojamą galimybę pasaulį pažinti kitaip – priimant jį ne rega, o kitomis juslėmis, kaip tai kasdien daro neregiai. „Luminor“ banko įvertinimas mūsų projektui yra labai svarbus, nes gavome patvirtinimą, jog vykdydami savo veiklą judame teisinga kryptimi. Mėginsime žinią apie ją paskleisti kuo plačiau, nes esame įsitikinę – mūsų organizuojamos neregių vedamos ekskursijos yra galimybė ne tik patiems neregintiems, bet ir regintiems“, – sako socialinės iniciatyvos „NeRegĖjimo galia“ autorė, „LASS pietvakarių centro“ direktorė Jolanta Kručkauskaitė.

Viešoji įstaiga „LASS pietvakarių centras“ yra vienas iš devynių socialinio verslo įmonių, pusę metų dalyvavusių „Poveikio laboratorijos“ projekte. „Luminor“ bankas laimėjusiai neregių įstaigai paskyrė pagrindinį 3000 eurų prizą, tačiau kiti projekto dalyviai taip pat gavo nemažai naudos – jie pusę metų turėjo galimybę mokytis iš mentorių, ieškoti naujų galimybių savo verslui, taip pat mokėsi įvertinti savo atliekamos veiklos poveikį visuomenei.

„Šis projektas ypatingas tuo, kad iš jo patys gavome kone daugiau negu suteikėme – turėjome galimybę susipažinti su šviesiais žmonėmis, kurie savo entuziazmą ir energiją renkasi investuoti ne tik į savo, bet ir į visuomenės gerovę. Džiugu, kad savo patarimais, mentoryste ir finansine pagalba galime prisidėti prie jų idėjų įgyvendinimo“, – sakė „Luminor“ banko Verslo klientų skyriaus vadovas Vytis Žegužauskas.

Projekto „Poveikio laboratorija“ dalyviai pusmetį turėjo galimybę klausyti paskaitų, dalyvauti praktiniuose seminaruose, kuriuose kartu su lektoriais išsigrynino pagrindinius organizacijos veiklos iššūkius, svarstė apie reikalingus pokyčius, sudarė savo daromo poveikio matavimo planą, diskutavo apie idėjų tvarumą ir plėtrą, mokėsi jas pristatyti. Be „LASS pietvakarių centras“ projekte taip pat dalyvavo labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, projektas „Surink Lietuvą“, VŠĮ „Sengirės fondas“, VŠĮ „SPEAK Kaunas“, visuomeninė organizacija „Senjorų pasaulis“, paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“, jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“ (VŠĮ „Jaunimo asmeninio tobulėjimo centras“), prekės ženklas „Copie“. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia>>

Renginio akimirkos: