Socialinio verslo mokymai „Įjunk poveikį“

Socialinio verslo kūrėjai kviečiami į trijų dienų intensyvius mokymus, kurių metu turės progą pagilinti žinias apie socialinės problemos suvokimą bei galės daugiau sužinoti apie galimus problemų sprendimo būdus.

Mokymų metu dalyviai pasiruoš savo socialinio verslo poveikio teoriją, verslo modelį bei galės pradėti tikrinti savo iškeltas hipotezes.

Pirmenybė dalyvauti renginyje suteikiama socialiniams verslininkams ir komandoms, jau veikiančioms ar norinčioms pradėti veiklą Klaipėdos apskrityje.

Dalyviai iš Klaipėdos apskrities taip pat pretenduoja gauti iki 15 tūkst. eurų investiciją, kuri apima reikiamos įrangos įsigijimą ir ekspertinę pagalbą, reikalingą sėkmingam socialinio verslo vystymui.

Mokymai vyks spalio 6-8 d., internetu. Per dieną planuojama skirti 3–4 valandas mokymams, darbui grupėse, konsultacijoms ir namų darbams.
Registracija vyksta iki rugsėjo 17 d.: https://forms.gle/kBpcfXU7CEvGFRAi8
Dalyvių skaičius ribotas. Visus užsiregistravusius apie sprendimą dėl dalyvavimo informuosime el. paštu iki rugsėjo 24 d.

Mokymus organizuoja „Geri norai“.
Projektą įgyvendina „Versli Lietuva“ kartu su partneriais „NVO Avilys“, „Geri norai“ bei Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutu. Projektas finansuojamas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.
Daugiau apie projektą: www.ijunkpoveiki.lt