Rado naują nišą madai iš antrų rankų – iš pirmo žvilgsnio net nesuprasite, kad daiktai jau dėvėti

Vilniuje verslo centrų dangoraižių apsuptyje esančioje „Europoje“ duris atvėrė tvarios mados parduotuvė „TEXTALE Premium“. Antrų rankų mados oaze tapusi parduotuvė orientuota į kokybę ir estetiką, todėl užsukę klientai dažnai net nesupranta, kad čia parduodami daiktai jau yra dėvėti ir laukia antrojo gyvenimo.

„TEXTALE“ – tai naujos kartos mados perpardavimo ir mainų platforma, kviečianti įsigyti, parduoti arba padovanoti nenešiojamus, bet stilingus ir kokybiškus drabužius, aksesuarus, avalynę bei namų tekstilę.

Pasak įkūrėjos Viktorijos Nausėdės, parduotuvės atidarymas prekybos centre – nuoseklaus ir ilgalaikio įdirbio vystant prekės ženklą rezultatas. „Su dideliu džiaugsmu, gavę Mariaus Jakulio Jason fondo palaikymą, priėmėme pasiūlymą atliepti šios ypatingos sostinės vietos – verslo centrų darbuotojų ir modernių daugiabučių gyventojų – tvarios mados poreikius. „Europa“ žavi savo jaukumu, atitiko mūsų vertybinius lūkesčius. Čia vertybėmis paremta mada išties lėtesnė,  vartojimas sąmoningesnis, įgyvendinama vis daugiau tvarių sprendimų. Esame ten, kur stilius, kokybė ir atsakomybė eina drauge“, – teigia „TEXTALE“ įkūrėja.

Anot verslininkės, gyvename pertekliaus laikais. „Pasaulyje kasmet pagaminama apie 100 mlrd. naujų drabužių vienetų, iš kurių didelė dalis net nepasiekia vartotojų. Švaistūnišką gamybos ir vartojimo modelį lydi milžiniška aplinkos tarša. Tad tikrai džiaugiamės, kad su dideliu pagreičiu auganti antrų rankų rinka sudaro vis palankesnes galimybes dalintis, mėgautis mėgstamų prekės ženklų apranga ilgiau, ženkliai pigiau ir palankiausiu aplinkai būdu, mažinant neigiamą mados pėdsaką“, – dėmesį atkreipia V. Nausėdė.

„TEXTALE“ parduotuvės atidarymo metu susirinkusiems svečiams paskaitą skaitė asmeninė stilistė Viktorija Kovriga. Estetės teigimu, kiekvienas galime turėti skirtingas optimizuotas kapsulines spintas, susidedančias iš naujo ir seno.

„Jau gerą dešimtmetį mados pasaulis nebepasiūlo naujos stiliaus epochos. Šiuolaikinė mada tapo liberali, leidžianti tarpusavyje derinti skirtingus stilius, išnaudoti antrų rankų drabužius. Kitose šalyse dėvėti drabužiai yra vertinami ir traktuojami kaip gero skonio ženklas, perduodamas iš kartos į kartą“, – įžvalgomis dalinosi asmeninė stilistė.

Iš skirtingų spintų stilistės sukurti deriniai „TEXTALE“ parduotuvėje patiks visiems atsakingiems, ieškantiems stiliaus, originalumo bei kokybės. TEXTALE džiaugiasi, galintys itin patraukliomis sąlygomis pasiūlyti ir lietuvių dizainerių kurtų drabužių.

„TEXTALE“ prekių galima įsigyti Vilniuje, naujojoje parduotuvėje PC „Europa“ (Konstitucijos pr. 7A), „TEXTALE“ išparduotuvėje (Jasinskio g. 16) bei internetinėje „TEXTALE“ parduotuvėje.

Šaltinis: pranešimas spaudai.

Daugiau socialinių verslų rasite čia.